W pełnym uroku, zacisznym miejscu, otoczonym zielenią, w samym sercu uzdrowiskowych Swoszowic powstaje wyjątkowe miejsce: Parkowy Zaułek. Nowoczesne domy w otoczeniu zieleni są położone w strefie A uzdrowiska Swoszowice. To ewenement na skalę światową: Uzdrowisko założone w XIX wieku, położone zaledwie w odległości 5 kilometrów od historycznego centrum Krakowa. Parkowy Zaułek posiada walory doskonałej lokalizacji, połączonej z ekologią i nowoczesnością. Ze względu na unikalny klimat tego miejsca priorytetem było połączenie tradycyjnej formy budynku jednorodzinnego z nowoczesnym i energooszczędnym designem. Ze względu na genius loci otoczenia i parkowy charakter Swoszowic przestronne domy staną się dopełnieniem widokowego miejsca z którego rozpościera się piękny widok na Łagiewniki i panoramę Krakowa.
Zgodnie z harmonogramem prac planujemy zakończenie prac w standardzie deweloperskim na maj 2016.


Nasz zespół czterech domów znajduje się w strefie A uzdrowiska Swoszowice w otoczeniu domów jednorodzinnych, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego i XIX wiecznych zabudowań uzdrowiska. Cisza i spokój, ogromna ilość zieleni, dogodny układ komunikacyjny, oraz niedaleka odległość od ścisłego centrum miasta to największe atuty naszej inwestycji.


Nasze domy w realizowanej inwestycji są położone na wydzielonej, ogrodzonej działce, wraz z własną drogą wewnętrzną z bramą sterowaną pilotem. Na terenie wspólnym znajduje się śmietnik, dojścia do domów, oraz miejsca postojowe (do każdego z domów przynależą dwa miejsca postojowe).


Ekologia to energooszczędność. Każdy z domów zostanie wybudowany zgodnie z zasadami podwyższonej energooszczędności. Jednym ze znaczącym elementem są rozwiązania w zakresie okien: wszystkie okna zastosowane w inwestycji to trójszybowe okna o podwyższonej energooszczędności – U szyby <0,7.