start

Ostatni Etap Inwestycji
Zakończyliśmy juz sprzedaż mieszkań w ramach budynków wielorodzinnych.
Obecnie, w IV, ostatnim już etapie inwestycji realizujemy osiem domów w zabudowie szeregowej. Zostaną one zlokalizowane w dwóch budynkach FEBE oraz HYPERION. To kolejne budynki po TYTAN, TETYDA, REA, MIMAS i DIONE wchodzące w skład OSIEDLA SATURNA.
Nasza oferta to rozwiązanie idealne dla osób, które szukają małego domu jednorodzinnego w mieście, w otoczeniu pełnej infrastruktury edukacyjnej, sklepów, terenów zielonych, oraz dogodnych połączeń komunikacyjnych.
Nasze bezczynszowe domy w zabudowie szeregowej to nowoczesny design, elementy podwyższające standardy cieplne (jak m.in. trójszybowe okna), oraz wiele innych ciekawych rozwiązań, jak na przykład możliwość zainstalowania kominka, czy też możliwość podłączenia grilla ogrodowego do instalacji kominowej (specjalnie przygotowany dodatkowy przewód kominowy).
Nasze domy szeregowe stanowić będą integralną część nowoczesnego OSIEDLA SATURNA
Opis Inwestycji

Osiedle Saturna to zrealizowany zespół pięciu kameralnych budynków wielorodzinnych i dwóch budynków w zabudowie szeregowej (8 segmentów) stojących na wydzielonej działce w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz zieleni parkowej. Jest on zlokalizowany w odległości 100m od ul. Bieżanowskiej, oraz 300m od ul. Teligi - ciągu komunikacyjnego oraz linii tramwajowej. Wiecej - lokalizacja

Doświadczenie

Inwestycja Osiedle Saturna została w 2014 roku uhonorowana nagrodą Jakość roku IX edycji konkursu w kategorii

"Produkt roku 2014"

zaś nasz poprzedni projekt został uhonorowany tytułem Jakość roku VII edycji konkursu w kategorii

"Produkt roku 2012"

Bezpieczeństwo


Teren osiedla zostanie ogrodzony i zamknięty, oraz objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w wideodomofony. Na terenie zamkniętym zostanie zlokalizowany plac zabaw dla najmłodszych. Więcej

 

© 2003-2012 AW Inwest sp. z o.o. KRS 178936