Zobacz stronę inwestycji PARKOWY ZAUŁEK

Naszą kolejną inwestycją jest zespół dwóch luksusowych domów jednorodzinnych wolnostojących w Swoszowicach, przy ulicy Kazimierza Moszyńskiego.
Architektura
Nasza inwestycja, realizowana pod nazwą "Parkowy Zaułek" wyznacza nowe standardy w zabudowie rezydencjonalnej w najlepszej części Krakowa. Unikalny projekt architektoniczny doskonale wpisuje się w otoczenie, stanowiąc jednocześnie kwintesencję nowoczesnej sztuki architektonicznej. Naszym zadaniem było stworzenie budynków, które w doskonały sposób wkomponują się w krajobraz centrum uzdrowiskowego Swoszowic.(więcej...)
Rozwiązania konstrukcyjne
Nowoczesność to przemyślany dobór materiałów elewacyjnych, pokrycia dachowego oraz przeszkleń wykonanych w wysokiej technologii wraz z zewnętrzną obudową aluminiowa. Nowoczesność to także energooszczędność, która powstaje dzięki zastosowaniu odpowiedniej izolacji oraz systemów poszanowania energii, co bezpośrednio przenosi się na znaczne zredukowanie kosztów eksploatacyjnych.(więcej...)
Otoczenie Otoczenie stanowi o charakterze naszej inwestycji. Parkowy zaułek to piękny widok na Łagiewniki i panoramę Krakowa. Otoczenie to także ogrody zaprojektowane w układzie domykającym, pozwalające na dyskrecje miejsca, oraz zapewniające doskonałe nasłonecznienie.
Zobacz stronę inwestycji PARKOWY ZAUŁEK

  

© 2003-2012 AW Inwest sp. z o.o. KRS 178936