IV - ostatni etap inwestycji Osiedle Saturna

Termin realizacji: LUTY 2016

IV etap to szeregówki w mieście w cenie mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą domów. W chwili obecnej wszystkie domy są objęte promocją cenową.

www.osiedlesaturna.pl

Osiedle Saturna IVetap

W IV, ostatnim już etapie inwestycji realizujemy osiem domów w zabudowie szeregowej. Zostaną one zlokalizowane w dwóch budynkach FEBE oraz HYPERION. To kolejne budynki po TYTAN, TETYDA, REA, MIMAS i DIONE wchodzące w skład OSIEDLA SATURNA.
Nasza oferta to rozwiązanie idealne dla osób, które szukają małego domu jednorodzinnego w mieście, w otoczeniu pełnej infrastruktury edukacyjnej, sklepów, terenów zielonych, oraz dogodnych połączeń komunikacyjnych.
Nasze bezczynszowe domy w zabudowie szeregowej to nowoczesny design, elementy podwyższające standardy cieplne (jak m.in. trójszybowe okna), oraz wiele innych ciekawych rozwiązań, jak na przykład możliwość zainstalowania kominka, czy też możliwość podłączenia grilla ogrodowego do instalacji kominowej (specjalnie przygotowany dodatkowy przewód kominowy). Nasze domy szeregowe stanowić będą integralną część nowoczesnego OSIEDLA SATURNA

Osiedle Saturna to realizowany zespół pięciu kameralnych budynków wielorodzinnych o łącznej powierzchni 3 440 mkw powierzchni użytkowej mieszkań, oraz dwóch budynków w zabudowie szeregowej stojących na wydzielonej działce w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz zieleni parkowej. Jest on zlokalizowany w odległości 100m od ul. Bieżanowskiej, oraz 300m od ul. Teligi - ciągu komunikacyjnego oraz linii tramwajowej. (więcej...) - lokalizacja

I etap

W czwartym etapie realizowane są dwa budynki: budynek HYPERION i budynek FEBE. Planowane zakończenie prac budowlanych to luty 2016. (więcej...)

Standard


Mieszkania zostały zaprojektowane jako lokale o podwyższonej energooszczędnosci. Będą posiadać osprzęt elektryczny, grzejniki oraz parapety z konglomeratu. Sciany zostaną wykończone gładkim tynkiem gipsowym. Drzwi wejściowe do mieszkań to drzwi Gerda typu C. Każdy budynek zostanie wyposażony w windę. Mieszkania na parterze zostaną wyposażone w rolety zewnętrzne. (więcej...)

Bezpieczeństwo


Teren osiedla zostanie ogrodzony i zamknięty, oraz objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w wideodomofony. Na terenie zamkniętym zostanie zlokalizowany plac zabaw dla najmłodszych. (więcej..)


    
  © 2003-2012 AW Inwest sp. z o.o. KRS 178936