W IV, ostatnim już etapie inwestycji realizujemy osiem domów w zabudowie szeregowej. Zostaną one zlokalizowane w dwóch budynkach FEBE oraz HYPERION. To kolejne budynki po TYTAN, TETYDA, REA, MIMAS i DIONE wchodzące w skład OSIEDLA SATURNA.
Nasza oferta to rozwiązanie idealne dla osób, które szukają małego domu jednorodzinnego w mieście, w otoczeniu pełnej infrastruktury edukacyjnej, sklepów, terenów zielonych, oraz dogodnych połączeń komunikacyjnych.
Nasze bezczynszowe domy w zabudowie szeregowej to nowoczesny design, elementy podwyższające standardy cieplne (jak m.in. trójszybowe okna), oraz wiele innych ciekawych rozwiązań, jak na przykład możliwość zainstalowania kominka, czy też możliwość podłączenia grilla ogrodowego do instalacji kominowej (specjalnie przygotowany dodatkowy przewód kominowy). Nasze domy szeregowe stanowić będą integralną część nowoczesnego OSIEDLA SATURNA(więcej...)

Realizujemy obecnie III etap Osiedla Saturna - budynki Mimas i Dione. Planowane zakończenie prac budowlanych to czerwiec 2015 (budynek Mimas) i wrzesień 2015 (budynek Dione). Osiedle Saturna to projektowany zespół pięciu kameralnych budynków wielorodzinnych (16 mieszkań w każdym) o łącznej powierzchni 3 440 mkw powierzchni użytkowej mieszkań (PUM) stojących na wydzielonej działce w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz zieleni parkowej. Jest on zlokalizowany w odległości 100m od ul. Bieżanowskiej, oraz 300m od ul. Teligi - ciągu komunikacyjnego oraz linii tramwajowej. Każdy budynek zostanie wyposażony w windę oraz wspomaganie ogrzewania CWU za pomoca systemu solarów. Mieszkania na parterze zostaną wyposażone w rolety zewnętrzne.(więcej...)


W drugim etapie realizowany jest budynek Rea. Planowane zakończenie prac budowlanych to grudzień 2014. Osiedle Saturna to projektowany zespół pięciu kameralnych budynków wielorodzinnych (16 mieszkań w każdym) o łącznej powierzchni 3 440 mkw powierzchni użytkowej mieszkań (PUM) stojących na wydzielonej działce w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz zieleni parkowej. Jest on zlokalizowany w odległości 100m od ul. Bieżanowskiej, oraz 300m od ul. Teligi - ciągu komunikacyjnego oraz linii tramwajowej. Każdy budynek zostanie wyposażony w windę. Mieszkania na parterze zostaną wyposażone w rolety zewnętrzne.(więcej...)


W pierwszym etapie zostały realizowane i sprzedane w całości dwa budynki Tytan i Tetyda. Osiedle Saturna to projektowany zespół pięciu kameralnych budynków wielorodzinnych (16 mieszkań w każdym) o łącznej powierzchni 3 440 mkw powierzchni użytkowej mieszkań (PUM) stojących na wydzielonej działce w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz zieleni parkowej. Jest on zlokalizowany w odległości 100m od ul. Bieżanowskiej, oraz 300m od ul. Teligi - ciągu komunikacyjnego oraz linii tramwajowej. Każdy budynek zostanie wyposażony w windę oraz wspomaganie ogrzewania CWU za pomoca systemu solarów. Mieszkania na parterze zostaną wyposażone w rolety zewnętrzne.(więcej...)


© 2003-2012 AW Inwest sp. z o.o. KRS 178936