Zobacz stronę Inwestycji Mieszkania Centra
Mieszkania Centra - ul. Centralna

Mieszkania Centra to zespół 32 mieszkań i lokali biurowo-usługowych zrealizowanych w nowoczesnym, dobrze zaprojektowanym budynku przez firmę AW Inwest. Inwestycja została zakończona w 2012 roku.

Architektura

Mieszkania Centra stanowią najbardziej charakterystyczny punkt na mapie ulicy Centralnej, jak i całych Czyżyn. Nowoczesna architektura w połączeniu z wysokiej jakości materiałami użytymi na elewacji daje nam efekt na wskroś nowoczesnego budynku

Wnętrze

Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, rozwiązania systemu grzewczego oraz użyte materiały gwarantują wysoka jakość życia, ale co również ważne, niskie koszty eksploatacji W budynku znajduje się nowoczesna winda cichobieżna, która zapewnia komunikację wszystkich kondygnacji wraz z parkingiem wielostanowiskowym zlokalizowanym na kondygnacji podziemnej.

Budynek o podwyższonej energoszczędności

Budynek został zaprojektowany tak, aby spelniać cechy budynku o podwyższonej energooszczędnosci zgodnie z zaleceniami Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego (PLGBC). Izolacyjność budynku znacznie przekracza obecnie przyjęte polskie standardy termiczne dla budownictwa wielorodzinnego (zwiększona izolacyjność ścian zewnętrznych , stropów, dachu, szczególne zabezpieczenie mostków termicznych, dodatkowa izolacja płyt balkonowych, okna trójszybowe pieciokomorowe o podwyzszonym współczynniku przenikalnosci cieplnej U > 0,9, wysoka sprawność instalacji CO i CW, wysoka sprawność kotła grzewczego). Budynek został zaprojektowany z wysoką dbałością o niskie zużycie energetyczne w częsciach wspólnych. Dobór energooszczednych zródeł światła i urządzeń obsługi technicznej gwarantuje obniżenie kosztów eksploatacji do 15%. Certyfikat charakterystyki energetycznej został opracowany przez członka PLGBC przy zastosowaniu najwyższych standardów europejskich.


    

Zobacz stronę Inwestycji Mieszkania Centra© 2003-2012 AW Inwest sp. z o.o. KRS 178936